Jmenuji se Marek Dostál a jsem narozen ve znamení Vodnáře v jednom z nejmalebnějších českých měst v Mariánských Lázních. Po studiích a několikaleté pracovní praxi ve stejném městě jsem odešel do hlavního města, kde jsem začal rozvíjet svojí novou životní etapu …

Mnozí z vás se ptáte, jak jsem se dostal na tuto cestu. Při setkání s jednou vědmou, která ve mně uviděla jisté skryté a léčivé schopnosti mi poradila, jak toto rozvíjet a pracovat s tím.  Začal jsem tedy pracovat s kyvadlem, po nějaké době jsem navázal komunikaci s anděly a archanděly, kteří mi ukázali směr mé nové cesty. Energie byly pro mne dalším důkazem toho, že jdu správným směrem. V současné době jsem Mistrem léčivé energie „Shamballa“, se kterou mám velice dobré zkušenosti. Dále mám zasvěcení do indické energie  Deeksha (Dikša), se kterou pracuji a jsem Deeksha dávající této energie.

Co ale patří k mé prioritě, je kineziologie, která mi před několika lety velmi pomohla. Protože jsem sám nalezl v této metodě pomoc pro mne osobně, rozhodl jsem tuto metodu studovat a začít tak pomáhat i ostatním. V současné době mám vystudováno již všech 10 základních stupňů kineziologie. Dále pracuji s havajskou technikou „Ho’oponopono“.

Díky mým dalším zvláštním energiím, které v sobě stále nalézám, dokážu rozpoznat, co člověk v dané situaci potřebuje. A to jsou různá odpuštění, odloučení duší, zbavování těla negativní energie, otevírání, čištění a aktivování čaker a jiné.

Více o těchto popsaných metodách se dočtete v jednotlivých oddílech mých internetových stránek.

Přejít nahoru